Willa AQUA – nowocześnie, aktywnie,  rodzinnie.

Willa AQUA położona jest w niepowtarzalnej części nadmorskiej miejscowości Jastrzębiej Góry, w otulinie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego, lokalizacja obiektu zapewnia Państwu bliski dostęp do morza, lasów oraz szlaków turystycznych, gwarantując idealne warunki do wypoczynku dla rodzin z dziećmi, osób aktywnie spędzających czas jak i seniorów.

 

Przygotowaliśmy do Państwa dyspozycji pokoje 2,3,4 osobowe, oraz apartamenty jedno- i dwukondygnacyjne. Każde z pomieszczeń zostało nowocześnie umeblowane i wyposażone z myślą o wyjątkowym wypoczynku naszych Gości. Wszystkie pokoje posiadają przestronne łazienki, łoża małżeńskie, telewizory, sprzęt plażowy oraz bezpłatny dostęp do Internetu. 

 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty Pokoje oraz Apartamenty i wyboru najbardziej dostosowanej do Państwa potrzeb i oczekiwań.

 

Opinie Naszych Gości

 

Bardzo przyjemny obiekt, mili właściciele, czyściutko, przyjemnie, można swobodnie odpocząć. Bardzo polecamy! Dziękujemy za sympatyczny upominek, to bardzo miłe :)

Justyna i Gerard

02-08-2016

Dobra baza wypadową. Miła atmosfera cisza i spokój. Polecam dla osób chcących oderwać się od miejskiego hałasu.

Robert

18-10-2015

To był nasz drugi pobyt u P. Ani w Willi Aqua. Kolejny raz nie zawiedliśmy się! Warunki na bardzo wysokim poziomie, bardzo czysto,mnogość sprzętów kuchennych do wykorzystania, a przede wszystkim..

Wojtek i Anna

28-08-2018

 

 

 
 

Atrakcje w okolicy

© Willa Aqua. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie: www.demeco.pl