Willa AQUA – nowocześnie, aktywnie,  rodzinnie.

Willa AQUA położona jest w niepowtarzalnej części nadmorskiej miejscowości Jastrzębiej Góry, w otulinie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego, lokalizacja obiektu zapewnia Państwu bliski dostęp do morza, lasów oraz szlaków turystycznych, gwarantując idealne warunki do wypoczynku dla rodzin z dziećmi, osób aktywnie spędzających czas jak i seniorów.

 

Przygotowaliśmy do Państwa dyspozycji pokoje 2,3,4 osobowe, oraz apartamenty jedno- i dwukondygnacyjne. Każde z pomieszczeń zostało nowocześnie umeblowane i wyposażone z myślą o wyjątkowym wypoczynku naszych Gości. Wszystkie pokoje posiadają przestronne łazienki, łoża małżeńskie, telewizory, sprzęt plażowy oraz bezpłatny dostęp do Internetu. 

 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty Pokoje oraz Apartamenty i wyboru najbardziej dostosowanej do Państwa potrzeb i oczekiwań.

 

Opinie Naszych Gości

 

Wszystko nowiutkie, czyste, pchnące - nowy kibelek z fajnym prysznicem. Doskonałe udogodnienia dla dziecka. Mnóstwo zabawek na podwórzu, piaskownica, bujawki, traktor itp. a w domu..

Wiktor

01-09-2015

Bardzo udany pobyt w Willi Aqua. Obiekt nowoczesny, bardzo zadbany, apartament wyposażony we wszystkie potrzebne sprzęty. Dogodna lokalizacja, parking. Przemili właściciele.

Wanda i Grzegorz

20-09-2020

Spędzamy wakacje w Willi Aqua już po raz 4 i nie wyobrażam sobie już innego miejsca. Przepiękne, nowoczesne miejsce, zawsze czyste i pachnące. Do tego przesympatyczni właściciele. Miły upominek na..

Kasia i Marcin

03-09-2018

 

 

 
 

Atrakcje w okolicy

© Willa Aqua. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie: www.demeco.pl